Praca: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka / Recepcjonista
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Foksal 3/5
Zadania:
  • rezerwacja i rejestracja usług medycznych,
  • rozliczanie usług medycznych,
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
  • elastyczne godziny pracy (system zmianowy w tygodniu),
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
Wymagania:
  • nastawienia na jakość obsługi Pacjenta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - min. B1,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Młodszy specjalista ds. administracyjno-księgowych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: księgowość, rachunkowość, pośrednie Uprawnienia: znajomość Microsoft (Word, Excel, Outlook) na poziomie średnim Uprawnienia: dokładność, terminowość, punktualność, komunikatywność, elestyczność, chęć nauki i podnoszenia swoich...

Asystent dietetyka

- wspieranie i tworzenie indywidualnych planów żywieniowych,- obsługa programu Aliant 2.0- asystowaniew konsultacjach dietetycznych,- przygotowanie materiałów edukacyjnych- obsługa rejestracji (tel., e-mail, social-media),- prowadzenie archiwizacji dokumentacji medycznej,- udział w spotkaniuach zespołu,- wsparcie w prowadzeniu...

Asystent architekta

asystent architekta Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: uczciwość Uprawnienia: pracowitość i sumienność Wymagania inne:

Archiwista

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Podstawowa obsługa komputera Wymagania inne:

Archiwista

Zakres zadań wg programu stażu.Godziny odbywania stażu: 07:30-15:30.Staż finansowany ze środków EFS+ w ramach projektu "Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych realizowana przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie (II)"Okres stażu: 5 mcy (nie dłużej niż do 15.12.2024r.) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...