Jak korzystnie reprezentować firmę w dobie koronawirusa?

jak korzystnie reprezentować firmę

Reprezentowanie firmy to jedno z zadań asystentki zarządu.  Osoby na tym stanowisku wykonują podobne działania co asystenci osób pracujących na pozostałych stanowiskach, jednak nie da się ukryć, że praca dla całego zarządu niesie za sobą znacznie większy wysiłek, zwłaszcza teraz, w dobie nowej ery dla gospodarki.

Narzędzia pracy asystentki zarządu – jak ułatwić sobie pracę na stanowisku?

Wszelkie planery w formie papierowej, tablice korkowe, karteczki typu post-it… Zapewne wiele asystentek zarządu jest w stanie wymienić o wiele więcej narzędzi, którymi pracuje na co dzień, wykonując delegowane zadania.

W tej pracy niesamowicie istotna jest organizacja pracy własnej. Ważna jest również elastyczność, bo często z godziny na godzinę plan dnia zmienia się diametralnie. Warto zatem planować zapas czasowy, który pozwoli „wyrobić się” w wymaganym terminie.

Nasuwa się pytanie – czy na tym stanowisku może pracować osoba, która nie lubi zmian i pracy z ludźmi? Nie. Zdecydowanie nie. To nie jest również praca dla introwertyków – w tym miejscu pojawia się olbrzymie zadanie dla specjalistów HR.

7 komentarzy

 1. Gabi pisze:

  praca w dobie pandemii różni się od pracy w normalnych warunkach

 2. Monika pisze:

  Reprezentowanie firmy wygląda tak samo. Nie ma różnicy czy to pandemia czy nie

 3. Anna pisze:

  Dbanie o właściwy wizerunek firmy to obowiązek każdej asystentki.

 4. Eliza pisze:

  Pandemia się skończyła, nie trzeba się przejmowa jak reprezentować firmę w dobie koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *