Praca: Asystent / Asystentka działu handlowego

Ogłoszenie numer: 8961037, z dnia 2024-05-07

Klient portalu Praca.pl

Asystent / Asystentka działu handlowego

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Przyuczenie do zawodu specjalisty ds. handlu (handel i eksport owoców i warzyw)
  • Budowanie bazy kontrahentów
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami

Wymagania

  • Studia wyższe lub licencjat, najlepiej handel lub logistyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Motywacja i ambicja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji
  • Pozytywne nastawienie do zawodu handlowca i związanych z tym wymagań

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz udziału w targach branżowych
  • Warunki płacy i pracy do uzgodnienia

Executive Assistant

The main responsibility of Executive Assistant will be providing administrative support to Business Leaders across locations and Solution Lines. Our office is located in Cracow and we offer a 50/50 hybrid working model. What the day will look live Acting as a point of contact/liaison with clients, third parties, peers and direct...

Staż - technik administracji

pon- pt 7.30-15.30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: umiejętność pracy pod presją czasu, sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji, znajomość obsługi komputera i programu MS WORD, znajomość obsługi urządzeń biurowych

Technik prac biurowych (staż)

zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: staż FEdKP (I) - BeataWymagana biegła obsługa komputera.

Technik prac biurowych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

w/g programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: