Praca: Asystent techniczy kierownika produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent techniczy kierownika produkcji
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/24/0706
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie kart technologicznych do procesu produkcji, przygotowywanie list produkcyjnych, zapoznanie z systemiami zarządzania produkcją.Oferta stażowa skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie technicze, znajomość zagadnień technicznych oraz znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Archiwista

Obsługa urządzeń biurowych,-archiwizacja dokumentów,-prowadzenie korespondencji biura,-wprowadzanie dokumentów do programu księgowego CDN Optima,-komunikacja i przyjmowanie dokumentow od klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Praca biurowa w księgowośći.

Asystent działu obsługi klienta

A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Szkolenie ogólne i stanowiskowe.3. Zapoznanie się z działalnością firmy i jej portfolio.4. Zapoznanie się ze specyfiką pracy w Dziale Obsługi Klienta.5. Poznanie programów komputerowych pomocnych przy wykonywaniu obowiązków w Dziale Obsługi Klienta. B....

Inspektor ds. terenowo prawnych

sprawy prawne i administracyjneodpowiedzi na pisma organów Administracji Publicznej, sądów, sporządzanie środków odwoławczych, Obsługa Prawna Okręgu, udzielanie porad, wyjaśnień, dot. przepisów ustaw,statutu PZD, regulamin RODO,Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski, prowadzenie szkoleń, narad, przygotowanie...

Pracownik administracyjno-biurowy

prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne:

- obsluga biura,- nadzór nad obiegiem dokumentów,- współpraca ze wszystkimi działami firmy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B Wymagania inne: - doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku