Praca: Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Fakturzystka
Miejsce pracy: Biłgoraj
Numer: StPr/24/0271
OBOWIĄZKI:
wystawanie faktur, wprowadzanie do systemu komputerowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biłgoraj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Pracownik obsługi sekretariatu

administrowanie i obsługa centrali telefonicznej, korespondencji, współpraca z kurierami, obsługa sekretariatu, recepcji, przyjmowanie gości, pełnienie funkcji asystenckich dla biura zarządu, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań, organizowanie podróży służbowych, organizacja i obsługa spotkań i eventów firmowych,...

Archiwista

Obsługa urządzeń biurowych,-archiwizacja dokumentów,-prowadzenie korespondencji biura,-wprowadzanie dokumentów do programu księgowego CDN Optima,-komunikacja i przyjmowanie dokumentow od klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Praca biurowa w księgowośći.

Asystent działu obsługi klienta

A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Szkolenie ogólne i stanowiskowe.3. Zapoznanie się z działalnością firmy i jej portfolio.4. Zapoznanie się ze specyfiką pracy w Dziale Obsługi Klienta.5. Poznanie programów komputerowych pomocnych przy wykonywaniu obowiązków w Dziale Obsługi Klienta. B....

Inspektor ds. terenowo prawnych

sprawy prawne i administracyjneodpowiedzi na pisma organów Administracji Publicznej, sądów, sporządzanie środków odwoławczych, Obsługa Prawna Okręgu, udzielanie porad, wyjaśnień, dot. przepisów ustaw,statutu PZD, regulamin RODO,Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski, prowadzenie szkoleń, narad, przygotowanie...

Pracownik administracyjno-biurowy

prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne: