Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0762
OBOWIĄZKI:
Pracownik biurowy,sporządzanie pism, dokonywanie analiz zapotrzebowania, aktywne wyszukiwanie dostawców, analizowanie cen, warunków i terminów dostaw, negocjowanie warunków wpółpracy z nowymi dostawcami, składanie zamówien oraz nadzór nad procesem ich realizacja, wsparcie zespołu w bieżących projektach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomośc MS OFFICE,bardzo dobra znajomość MS EXCELL, znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

wg. harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze, kierunek: administracja Uprawnienia: osługa komputera Wymagania inne:

Sekretarka / Asystentka biura z prawem jazdy

wykonywanie zadań powierzonych prawo jazdy załatwianie spraw w urzędach asystowanie przy spotkaniach dowożenie dokumentów do firm obsługa ogłoszeń oraz strony internetowej kontakt z Biurem Rachunkowym kontrola sprawnego funkcjonowania biura obsługa spotkań odbywających się w biurze zdolności organizacyjne dynamika...

Pracownik administracyjno-biurowy

staż w firmie: Mojainwestycja.pl sp. z o.o.- obsługa urządzeń biurowych;- prowadzenie i archiwizowanie dokumentów firmowych;- przygotowywanie pism i korespondencji firmowej;- kontakt z instytucjami urzędowymi;- obsługa interesantów;- kompletowanie niezbędnej dokumentacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

Pracownik biurowy(Oferta dla osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności zarejestrowanej w urzędzie pracy jako osoba niepelnosprawna poszukująca pracy) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Umiejętność obsługi komputera

staż w firmie: PREIS Paweł Preisner- obsługa urządzeń biurowych;- prowadzenie i archiwizacja dokumentów firmowych;- kontakt z instytucjami urzędowymi;- obsługa interesantów;- kompletowanie niezbędnej dokumentacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B Wymagania inne: