Praca: Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

Ogłoszenie numer: 8916730, z dnia 2024-04-09

Klient portalu Praca.pl

Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • czynności administracyjne,
  • przygotowywanie raportów oraz sprawozdań,
  • prowadzenie obszernych zestawień wewnętrznych,
  • weryfikacja dokumentów,
  • systematyczna praca z danymi klienta,
  • praca w obszarze oprogramowania klienta.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej(mile widziane),
  • wysoka samodzielność oraz sprawność w pracy,
  • zamiłowanie do pracy biurowej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office (w szczególności programu Excel oraz SharePoint),
  • komunikatywność i otwartość,
  • systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • pracę zespołową,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • długofalową współpracę,
  • szkolenie w zakresie stanowiska pracy,
  • pracę „od zaraz”.

Sekretarka / Asystentka biura z prawem jazdy

wykonywanie zadań powierzonych prawo jazdy załatwianie spraw w urzędach asystowanie przy spotkaniach dowożenie dokumentów do firm obsługa ogłoszeń oraz strony internetowej kontakt z Biurem Rachunkowym kontrola sprawnego funkcjonowania biura obsługa spotkań odbywających się w biurze zdolności organizacyjne dynamika...

Pracownik biurowy

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Obsługa pakietu MS OFFICE, obsługa urządzeń.

wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy, odbieranie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji, przyjmowanie i obsługa interesantów, porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji urzędowej, obsługa urządzeń biurowych Wymagania inne:

wykonywanie prac biurowych: rozmowy telefoniczne, organizacja spotkań, obsługa klientów/petentów, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentacji firmy itp., współpraca z firmami z Chin Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: chiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 -...

Prace na urządzeniach typu kserokopiarka, skaner, drukarkaObsługa programów ILUO użytkowych związanych z funkcjonowaniem firmy przygotowanie dokumentów do archiwizacji , archiwizowanie dokumentów ,obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Osoba z dobrym stanem zdrowia