Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Łaskarzew
Numer: StPr/24/0379
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łaskarzew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Recepcjonista / Recepcjonistka

Zakres obowiązków: Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpraca z dostawcami firmy, m.in. z firmami kurierskimi Administracja...

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

Obowiązki: kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.) planowanie prac i organizacja ruchu prowadzenie rejestrów udział w naradach Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy znajomość konceptu pozwoleń na pracę znajomość podstaw prowadzenia prac zgodnie z Ustawą Prawa Energetycznego...

Fakturzystka

wg programu stażu Wymagania inne:

Fakturzysta

1. Zarządzanie fakturami i ich wystawianie, korygowanie;2. Wprowadzanie do systemu i archiwizowanie dokumentów magazynowych;3. Wystawianie faktury oraz pozostałych dokumentów w systemie; 4. Przesyłanie danych klientów, praca na bazie danych ubezpieczalni oraz ich programach szkodowych; 5. Przestrzeganie bezpieczeństwa danych;6....

Asystent w kancelarii prawnej

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze Uprawnienia: komunikatywność Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe mile widziane w kancelarii lub instytucji bankowej, zdolność analitycznego myślenia