Praca: Pracownik biurowy - recepcjonista

People make places
Pracownik biurowy - recepcjonista
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie rezerwacjami sal
  • Obsługa gości
  • Przegląd i konfiguracja sal konferencyjnych, zarządzanie sprzętem AV
  • Kontrola czystości
  • Przyjmowanie połączeń i korespondencji
  • Nadzór nad serwisami sprzątającymi i florystycznymi
  • Zarządzanie zamówieniami biurowymi i spożywczymi
  • Koordynacja obiegu dokumentów i wsparcie działań administracyjnych
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w obsłudze MS Office
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji interpersonalnej
  • Zdolność wielozadaniowości
  • Organizacja czasu pracy i ustalanie priorytetów
Oferujemy:
  • Część etatu (południowe godziny pracy), z opcją dodatkowych zastępstw
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie

Pracownik biurowy

Twoje zadania: Zarządzanie kalendarzem Zarządu, w tym zajętymi grafikami naszego Prezesa, stanie się Twoją codziennością. Obsługa systemów rezerwacji podróży, gości i spotkań. Profesjonalna obsługa klientów i gości. Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz korespondencji. Wymagania: Wysokich umiejętności...

Aystent notariusza

- opracowywanie projektów aktów normatywnych,- interpretowanie prawa,- udzielanie informacji prawnych,- przyjmowanie interesantów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: [Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : wykształcenie ŚREDNIE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE...

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Pracownik biurowy- asystent/ka ds. kontaktu z klientem

obsługa telefoniczna, wdrażanie działań promocyjnych, prezentowanie odbiorcom nowej oferty, kompletowanie bazy klientów. Staż w godzinach od 8.00 do 16.00 Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: dobra dykcja, przyjazny ton głosu, wykształcenie wyższe lub średnie, obsługa komputera

Sekretarka

przygotowywanie korespondencji do wysyłkipodkladanie koresp. do akt sprawy, przygotowywanie akt do archiwizacji, pisanie pism i wezwań Wymagania inne: