Praca: Pracownik biurowy - stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracownik biurowy - stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/1113
OBOWIĄZKI:
Staż w Wydziale Świadczeń Emerytalno-Rentowych-2 w ZUS Oddział w Nowym Sączu w godz. 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność komunikacji interpersonalnej, predyspozycje do pracy z klientem

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziane biologiczne lub pokrewne, Doświadczenie w dziale...

Asystent / Asystentka ds. administrowania nieruchomościami (k/m)

Twoje zadania Odpowiedzialność za wszystkie zadania administracyjne, takie jak korespondencja, zarządzanie terminami, organizacja biura, zbieranie ofert/ udzielanie zamówień itp. Współpraca z kolegami z różnych działów Komunikacja z firmami zewnętrznymi i dostawcami usług Przygotowywanie spotkań i uczestnictwo w nich...

Sekretarka w kancelarii prawnej

wg programu stażu (FP) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Technik prac biurowych

w/g harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: