Praca: Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2329
OBOWIĄZKI:
obsługa biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: osługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Obsługa komputera

Pomocnik archiwisty

Szczegółowe zaznajomienie się ze strukturą organizacyjną, regulaminem pracy, zapoznanie się z obowiązkami i uprawnieniami stażysty, przeszkolenie w zakresie BHP i p.poż., przyjmowanie dokumentacji tradycyjnej z poszczególnych komórek organizacyjnych, przyjmowanie dokumentacji elektronicznej z EZD z poszczególnych komórek...

Pracownik obsługi biura/archiwista dokumentów papierowych

Pomoc w obsłudze recepcji (przygotowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji, odbieranie przesyłek, umawianie kurierów, umawianie wizyt pacjentów, obsluga urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów papierowych). Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik biurowy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w...

Pomoc przy archiwizacji dokumentów z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, ułożenie akt wewnątrz teczek w kolejności spisu spraw, usunięcie z dokumentacji części metalowych i plastikowych ( np: spinaczy, zszywek, wąsów) reszta informacji w załączniku. Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik biurowy...

Wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: mile widziane prawnicze Uprawnienia: podstawowa znajomość Word i Excel Uprawnienia: dobra obsługa komputera Wymagania inne: