Praca: Pracownik ds. administracyjnych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1618
OBOWIĄZKI:
w zał.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: wyższe
Uprawnienia: obsługa komputera (Word, Excell, OPTIMA)

Wymagania inne:

mile doświadczenie w obsłudze archiwum

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

Obowiązki: kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.) planowanie prac i organizacja ruchu prowadzenie rejestrów udział w naradach Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy znajomość konceptu pozwoleń na pracę znajomość podstaw prowadzenia prac zgodnie z Ustawą Prawa Energetycznego...

Recepcjonistka / Recepcjonista

Zakres obowiązków: Prace związane z prowadzeniem recepcji, w tym: zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą, obsługa centrali telefonicznej, rejestracja dokumentów; Obsługa gości Spółki; Organizacja wyjazdów służbowych, spotkań z klientami, dokonywanie rezerwacji itp.; Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie...

Recepcjonistka / Recepcjonista z językiem niemieckim

Meldowanie gości, Odpowiadanie na maile i telefony po niemiecku, Wystawianie rachunków. Niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Inspektor ds. organizacyjnych

wg wniosku Wymagania inne:

Pracownik biurowy

Rekrutowanie nowych pracowników mówiących w języku rosyjskim do pracy na taksówce na trenie miasta Krakowa. Prowadzenie szkoleń w języku rosyjskim z obsługi aplikacji Bolt, Uber oraz FreeNow. Dodawanie ogłoszeń o prace na portalach. Bieżąca obsługa i rozwiązywanie problemów kierowców. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...