Praca: Pracownik kancelaryjny

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik kancelaryjny
Miejsce pracy: Jerzmanowice
Numer: StPr/2024-04-24/0984
OBOWIĄZKI:
Obsługa korespondencji przychodzącej, archiwizacja dokumentów oraz pism, obsługa interesanta, sporządzanie dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, bieżąca praca w Referacie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jerzmanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Technik prac biurowych

Wykonywanie prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Pracownik biurowy

obsługa sekretariatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych Wymagania inne:

oddział promocji zdrowia Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych Wymagania inne:

przepisywanie pism, sporządzanie kserokopii dokumentów, układanie akt i przygotowywanie do digitalizacji Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik biurowy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych...

przepisywanie pism, sporządzanie kserokopii dokumentów, układanie akt, i przygotowywanie do digitalizacji Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik biurowy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji...