Praca: Recepcjonista/kasjer

Gdański Urząd Pracy
Recepcjonista/kasjer
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/4253
OBOWIĄZKI:
Recepcjonista/kasjer: reprezentuje hostel, melduje, rozlicza pobyt gości, odpowiada za sprawną obsługę gości, sporządza dobową dokumentacje recepcji, raporty fiskalne, nadzoruje prace innych komórek (w tym służby parterowe/obsługuje gości indywidualnych i grupy turystyczne), wystawia faktury vat, rachunki. Wydaje i odbiera klucze, księguje należności w komputerze zgodnie z procedurą check out, prowadzi dokumentacje, doręcza otrzymaną korespondencje. Praca w ruchu ciągłym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-18 lub 18-6 (zgodnie z ustalonym grafikiem).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie hotelarskie, roczne doświadczenie w branży turystycznej, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, profesjonalna obsługa gości. Obsługa programu hotelowego "Chart".

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 do 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziane biologiczne lub pokrewne, Doświadczenie w dziale...

Asystent / Asystentka ds. administrowania nieruchomościami (k/m)

Twoje zadania Odpowiedzialność za wszystkie zadania administracyjne, takie jak korespondencja, zarządzanie terminami, organizacja biura, zbieranie ofert/ udzielanie zamówień itp. Współpraca z kolegami z różnych działów Komunikacja z firmami zewnętrznymi i dostawcami usług Przygotowywanie spotkań i uczestnictwo w nich...

Sekretarka w kancelarii prawnej

wg programu stażu (FP) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Technik prac biurowych

w/g harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: