Praca: Technik prac biurowych, inspektor

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Technik prac biurowych, inspektor
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA PROGRAMU SPIRB, SOD, ,MONITORING; OPISYWANIE RACHUNKÓW I FAKTUR, PRZYGOTOWANIE KORESPONDENCJI DO WYSYŁKI, , ARCHIWIZACJA, KSIĘGOWANIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

Recepcjonista

obsługa telefoniczna wizytprzyjomowanie płatnościobsługa urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Recepcjonista/kasjer

Recepcjonista/kasjer: reprezentuje hostel, melduje, rozlicza pobyt gości, odpowiada za sprawną obsługę gości, sporządza dobową dokumentacje recepcji, raporty fiskalne, nadzoruje prace innych komórek (w tym służby parterowe/obsługuje gości indywidualnych i grupy turystyczne), wystawia faktury vat, rachunki. Wydaje i odbiera...

Pracownik biurowy - stanowisko ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno-rentowych podlegających koordynacji

Staż w Wydziale Realizacji Umów Międzynarodowych w ZUS Oddział w Nowym Sączu w godz. 7-15 Wymagania inne: umiejętność komunikacji interpersonalnej, predyspozycje do pracy z klientem

Pracownik biurowy - stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków

Staż w Wydziale Zasiłków w ZUS Oddział w Nowym Sączu w godz. 7-15 Wymagania inne: umiejętność komunikacji interpersonalnej, predyspozycje do pracy z klientem

Pracownik biurowy - stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Staż w Wydziale Świadczeń Emerytalno-Rentowych-2 w ZUS Oddział w Nowym Sączu w godz. 7-15 Wymagania inne: umiejętność komunikacji interpersonalnej, predyspozycje do pracy z klientem