Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Sandomierz
Numer: StPr/24/0109
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie kserokopii odpisów dokumentów- zszywanie akt- podkładanie i wszywanie zwrotnych poświadczeń odbioru do akt- opisywanie okładek akt- obsługa posiedzeń- podkładanie akt w archiwum- obsługa komputerowego systemu informacji prawnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Oferta stażu przeznaczona dla osób spełniających kryteria projektu EFS+ osoby długotrwale bezrobotne (szczegóły u doradcy klienta).Staż na 6 m-cy.Brak gwarancji zatrudnienia po odbytym stażu.

Miejsce pracy:

Sandomierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Recepcjonista

Obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej, dbanie o prządek na recepcji, prowadzenie dziennika korespondencji, wprowadzanie i opisywanie faktur, współpraca z dostawcami i kontrahentami ośrodka. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: kultura...

Pracownik administracyjno- biurowy

obsługa sekretariatu w Kancelarii Radcy Prawnego, obsługa interesantów, sporządzanie oraz przygotowywanie dokumentacji, organizacja planu dnia przełożonego, prowadzenie ewidencji, rejestrów i zestawień, Grupa docelowa:osoby długotrwale bezrobotne; Oferta stażu skierowana do osób zrejestrowanych w PUP Rzeszów. Wymagania...

Pracownik biurowy

obsługa projektów, obsługa dokumentacji, ogólna praca biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: Obsługa Pakietu biurowego "MS office" Wymagania inne:

obsługa kancelarii Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych Wymagania inne:

Wydział Geodezji Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: