Praca: Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2428
OBOWIĄZKI:
Systematyczne aktualizowanie danych, wprowadzanie danych, stosowanie różnych metod do wykrywania, modelowania, analizowania, mierzenia, ulepszania i optymalizacji strategii i procesów zarządzania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: dowolny
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa programów MS Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Asystent/ka ds. obsługi klienta

Realizowanie codziennych zadań z zakresu szeroko rozumianej obsługi klienta biznesowego, wprowadzanie zleceń do systemu i ich bieżąca obsługa. Stały kontakt z klientami: mailowy i telefoniczny, przygotowywanie ofert cenowych, działania mające na celu wsparcie sprzedaży na przydzielonym obszarze. Praca od poniedziałku do...

Asystent ds. kadr i księgowości

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Asystent ds. administracji i rekrutacji - staż

1. Rekrutacja pracowników.2. Obsługa interesantów.3. Obsługa systemu operacyjnego - wprowadzanie danych kontrahentów.4. Prowadzenie korespondencji w języku niemieckim.5. Obsługa poczty.6. Przygotowywanie zestawień do wynagrodzeń i faktur.7. Sporządzanie umów CP.8. Prowadzenie akt osobowych oraz ECP.9. Prowadzenie archiwum.10....

Aspirant pracy socjalnych

- pomoc w sporządzaniu sprawozdań, - pomoc w przeprowadzaniu wywiadów środowiskowych,- prace administracyjne,- wysyłanie korespondencji,- obsługa komputera, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: - wykształcenie co najmniej średnie maturalne, mile widziane wykształcenie wyższe lub w...

Pracownik kancelaryjny

Segregacja pism i zwrotnych potwierdzeń odbioru, przygotowanie i wysyłka korespondecji, przygotowanie akt. na czynności egzekuzyjne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office) Wymagania inne: